Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

SKGA podporila PGA seminár Garyho AllissaV pondelok, 26. mája, sa v GC Pegas v Lozorne uskutočnil PGA seminár Garyho Allissa, ktorý podporila SKGA. Na seminári sa zúčastnilo 21 slovenských golfových trénerov, členovia PGA SK a asistenti hlavného trénera Garyho Allissa.

 


Seminár, ktorý sa konal v príjemnom slnečnom počasí, bol zameraný na prehĺbenie teoretických znalostí, hlavne impaktu a tiež základných znalostí krátkej hry - čipovania a patovania. Veľa informácii, ktoré nám Gary prezentoval, sme ako tréneri vedeli. Musím ale konštatovať, že prejav, postupnosť a štýl ako dokáže Gary podať a vysvetliť hráčom, je na vyššej úrovni ako sme my. Preto považujem aj ja za veľmi potrebné absolvovať aj ďalšie semináre, kde sa ako tréner dokážem zdokonaliť v ďalších golfových témach. Dúfam, že takýchto seminárov bude viac a ako tréner sa budem aj naďalej vzdelávať, zhodnotil prínos seminára manažér reprezentácie a asistent trénera Peter Wieger.

 

Po skončení seminára dostali všetci tréneri oficiálny certifikát SKGA podpísaný Garym Allissom. Som veľmi milo prekvapený, koľko trénerov si našlo v plnej sezóne čas a prišlo sa vzdelávať. Veľmi ma to potešilo a dúfam, že dostanem ešte príležitosť pomôcť slovenským trénerom byť lepšími, povedal po skončení hlavný tréner Alliss.

Všetkým trénerom ďakujeme za účasť!

  

  zdroj: www.skga.sk