Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2010

O golfových snoch - golfrevue 11/2010

Prečítajte si článok o golfových snoch jedného zo slovenských trénerov.

Od piatej jamky v pohode - golfsk 11/2010

Natália Hečková je dnes našou najlepšou amatérskou hráčkou. V tohtoročnej turnajovej sezóne dosiahla obrovské zlepšenie a posunula svoj golf výkonnostne opäť o kúsok ďalej.

J. Hečková: Chcem hrať vyrovnané výsledky

V kategórii B na Túre olympijských nádejí sme videli azda najväčšiu drámu v tejto sezóne. Po celý čas v nej hrala vedúcu úlohu Jasmína Hečková, vyhrala takmer všetko, čo sa dalo. Napriek tomu jej celkové prvenstvo na Túre ušlo. V dramatickom finále na Táľoch podľahla tlaku a napokon odchádzala so smútkom v očiach domov.

Piata sezóne v Petržalke otvorená

Už po druhý raz otvorí oficiálne Školský športový klub Birdie svoje brány pre golfovú verejnosť. Projekt indoorových odpalísk na strednej zdravotnej škole na Strečnianskej ulici sa postupne vyvíja už od roku 2005. O novinkách a plánoch rozprával na oficiálnom otvorení zimnej sezóny riaditeľ školy Tibor Kráľ.

R. Antala: Kráčame správnym smerom

Cez víkend sa skončila prvá časť Majstrovstiev sveta amatérskych tímov v Argentíne 2010. Naša ženská reprezentácia skončila na 49. mieste z celkového počtu 52 tímov. Prinášame vám hodnotenie nášho vystúpenia v podaní Rastislava Antalu.

Naše sú 49., triumfovali Kórejčanky

V sobotu v nočných hodinách našeho času sa skončila prvá časť Majstrovstiev sveta amtérskych tímov Espirito Santo Trophy. V tejto ženskej súťaži sa zúčastnilo 52 krajín, čo je zatiaľ najviac v histórii. Naše dievčatá napokon obsadili 49. miesto o ranu za Ekvádorom.

Naše sa nezlepšili, Kórea šliape naplno

Po treťom hracom dni Majstrovstiev sveta amatérskych tímov, ktoré sa konajú v Buenos Aires sa naše dievčatá výrazne nahor neposunuli. Oproti nevydarenému druhému dňu sa posunuli len o priečku vyššie, teda na priebežné 48. miesto.

R. Antala: Môže to byť lepšie!

Prinášame vám druhé kolo Majstrovstiev sveta amtatérskych tímov z pohľadu nášho reprezentačného kapitána Rastislava Antalu.

Druhý deň nám nevyšiel, prvá je Kórea

Druhý hrací deň Majstrovstiev sveta amatérskych tímov v Argentíne nám vôbec nesadol. Naše dve najlepšie dievčatá nazbierali spolu 18 úderov a spadli tak o desať priečok nižšie na 49. pozíciu. Z našich hrala najlepšie opäť Natália Hečková.

Po prvom dni vedie USA, naše T39 !

V stredu o dvanástej nášho času sa začalo prvé kolo Majstrovstiev sveta amatérskych tímov v Argentíne. Buenos Aires hostí toto podujatie už po druhý raz v histórii, hrá sa na dvoch ihriskách, Buenos Aires Golf Club a Olivos Golf Club.