Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2011

Kamasovej pohár pre Golf club Bernolákovo

Druhý ročník Túry olympijských nádejí vyvrcholil v nedeľu na ihrisku v Skalici tímovou súťažou Kamasová Cup. Golfový klub Bernolákovo potvrdil výbornú fazónu z tejto sezóny, keď po ženskej časti majstrovstiev Slovenska klubových družstiev dokázal zvíťaziť aj v tejto juniorskej obdobe tímovej súťaže. Cesta však nebola jednoduchá, o držiteľovi pohára sa rozhodlo až v trojčlennom playoff

So slovenskou víťazkou

15-ročná Natália Hečková získala na 15. ročníku turnaja Faldo Series Grand Final 1. miesto v kategórii dievčat do 16 rokov.

NATÁLIA HEČKOVÁ VYHRALA 15.ročník FALDO SERIES GRAND FINAL v Severnom Írsku

Úžasné víťazstvo - 15-ročná Natália Hečková získala 1.miesto v kategórii do 16 rokov na 15. ročníku turnaja FALDO Series Grand Final na ihrisku Loungh Erne v Severnom Írsku od 12. do 14.septembra 2011. Emma Klimentová obsadila 11.miesto v rovnakej kategórii (dievčatá do 16 rokov).

Fantastická Natália - 1. miesto U16 Faldo Grand Final

Turnaj, v ktorom v minulosti 2x zvíťazil aj tohtoročný víťaz US Open Rory McIlroy má od dnes aj slovenského víťaza. V náročných podmienkach triumfovala v kategórií do 16 rokov Natália Hečková s výsledkom +16 po troch kolách a prvé miesto spomedzi všetkých dievčat na turnaji jej uniklo len o 2 rany. E Klimentová skončila na 11. mieste (+38) a P Bielik na 18. mieste (+61)

Poradie TON po základanej časti

Túra olympijských nádejí uzavrela svoju základnú časť posledným podujatím v Piešťanoch. O takmer tri týždne čaká na mladých golfistov finálové podujatie na ihrisku v Skalici. Na záverečnom turnaji má právo nastúpiť len prvých pätnásť hráčov vo svojcih kategóriách. Prinášame vám ich prehľad.

Výpovede kapitánov

Pozrite si video s rozhovormi s kapitánmi oboch víťazných tímov. Juraj Zvarík za Golfový klub Tále I. a Barbora Kachlíková za Golf a Country Club Bratislava - Bernolákovo.

Poznáme klubových majstrov Slovenska

V nedeľu podvečer sa na ihrisku patriacom pod golfový klub Welten skončili Majstrovstvá Slovenska klubových družstiev 2011. V nedeľu hráči najmä v mužskej kategórii pokračovali vo výborných výsledkoch, keď sa až traja dokázali dostať pod hranicu paru. Tituly napokon získali muži reprezentujúci Golfový klub Tále I. a ženy z Golf & Country Club Bernolákovo.

Horúci záver v Piešťanoch

Túra olympijských nádejí včerajším dňom oficiálne ukončila regulérnu sezónu 2011. Posledným v poradí bol turnaj na ihrisku patriacom SPAGK Piešťany. Hoci mal poradové číslo IX., bol to už desiaty turnaj, pretože sa tento rok do hodnotenia rátali aj výsledky z Majstrovstiev Slovenska juniorov.

Hron s tradičnými víťazmi

Počas sobotného ôsmeho kola Túry olympijských nádejí sa nedostavil žiaden prekvapujúci výsledok. V štyroch hlavných kategóriách zvíťazili priebežní lídri vo svojich kategóriách a všetci si tak upevnili svoje pozície pred blížiacim sa finále.

Prestížny turnaj vo Veľkej Lomnici

Účastníci od 12 do 21 rokov bojovali o postup na European Faldo Series Grand Final do Severného Írska do Lough Ernie, domovského ihriska Rorryho McIlroya, päťhviezdičkového golfového rezortu, kde ihrisko navrhoval sir Nick Fado. Na finále sa zúčastnia aj víťazi Ázijskej Faldo series.