Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2014

Víťazmi ČSOB Majstrovstiev Slovenska v hre na jamky sú Friesz a Patzeltová

ČSOB Majstrovstvá Slovenska v hre na jamky už majú svojich víťazov. V mužskej kategórii zvíťazil Ján Friesz ml. a v ženskej kategórii bola tento rok najlepšia Michaela Patzeltová.

MS na jamky - Drocárová dnes porazila Hečkovú

Aj ženská kategória dnes zažila na ČSOB Majstrovstvách Slovenska v hre na jamky veľké prekvapenie.

Ján Friesz ml. je majstrom Slovenska v hre na jamky

Víťazom ČSOB Majstrovstiev Slovenska v hre na jamky sa v mužskej kategórii stal Ján Friesz ml.

Na MS na jamky - muži dnes prvé veľké prekvapenie

Dnešný deň priniesol na MS na jamky v mužskej kategórii prvé veľké prekvapenie.

Kvalifikácia na ČSOB Majstrovstvá Slovenska na jamky ženy

V pondelok 23. júna odštartovali na ihrisku Black River v Bernolákove ČSOB Majstrovstvá Slovenska na jamky, kategória ženy. Na turnaj je prihlásených 17 hráčok.

Na ČSOB Majstrovstvách Slovenska na jamky ihriskový rekord aj napínavé súboje

Kvalifikácia - druhý deň Po druhom kvalifikačnom kole išli do jamkovky s najlepšími výsledkami Matej Malíček, so skóre 156 rán, Oliver Gábor s celkovým skóre 156, Peter Valášek s výsledkom 157.

Víťazmi tretieho kola KPMG SKAGA TOUR III vo Veľkej Lomnici sú Valášek a Hečková

Rovnako ako druhý turnaj KPMG SKGA Tour v Skalici, aj tretie pokračovanie túry, ktorá sa hrala cez víkend na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici vyhrali v mužskej kategórii Peter Valášek a v ženskej Natália Hečková.

Víťazmi SKGA KPMG Tour II. v Skalici sú Valášek a Hečková

30. mája - 1. júna sa na ihrisku Golf Club Skalica uskutočnil druhý turnaj SKGA KPMG Tour II. Na turnaj bolo prihlásených 99 hráčov, 41 žien a 58 mužov.

Naši žiaci na 8. ročníku Majstrovstiev Českej republiky stredoškolských družstiev na druhom mieste

Naše víťazné družstvo z Majstrovstiev stredných škôl na Sliači, Gymnázium Bilíková Bratislava, sa 27. 5. 2014 zúčastnilo na 8. ročníku Majstrovstiev Českej republiky stredoškolských družstiev - PB Stredoškolský pohár v Čechách na golfovom ihrisku Mstětice. V ťažkej konkurencii českých hráčov (HCP víťazného družstva bolo 1,7) potvrdili naši svoje kvality a získali so stratou 3 bodov krásne druhé miesto.