Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2011

Výborná skalická úroda


Hoci je okolie skalice preslávené svojou úrodnou sopečnou pôdou predovšetkým pre pestovanie vína, ani na golfovom ihrisku v blízkosti tohto mesta sa nedá hovoriť o neúspechoch. Počas uplynulého víkendu na KPMG SKGA Tour sme mali možnosť vidieť niekoľko výborných výsledkov a vynikajúce vyvrcholenie celej tejto sezóny.

Náhradný turnaj v Lozorne


V piatok 19. augusta sa konal náhradný turnaj Túry olympijských nádejí, keď v pôvodnom termíne bolo ihrisko z dôvodu nepriaznivého počasia nehrateľné. Aj keď letný termín nemusí vyhovovať všetkým, väčšina stabilných účastníkov si prišla zahrať aj uprostred augusta. A bolo sa na čo pozerať.

Majstrami sú Zvarík a Bieliková


Po pomerne jednoznačných výsledkoch sa Majstrami Slovenska na jamky pre rok 2011 stali Zuzana Bieliková a Juraj Zvarík. O mnoho dramatickejšie súboje sa zvádzali o tretie miesto, keď Martin Ťavoda rozhodol o svojej bronzovej priečke na osemnástej jamke a Karolína Cordieri až na devätnástej jamke.

Semifinálové boje na MS na jamky


V stredu ráno sa na na ihrisku Gray Bear na Táľoch začali boje o titul Majstra Slovenska na jamky. Počasie na ihrisku bolo takmer ideálne, mierny vánok a obloha takmer bez oblakov posunula hráčov k dobrým výkonom.

Najlepšie pozície pre Ťavodu a Bielikovú


Počas kvalifikačného kola Majstrovstiev Slovenska na jamky 2011 sa najviac darilo Martinovi Ťavodovi a Zuzane Bielikovej. Vybojovali si tak najvýhodnejšie pozície v zajtrajších vyraďovacích bojoch.

Začali boje o ďalšie tituly


V pondelok pätnásteho augusta sa začali na ihrisku Gray Bear na Táľoch Majstrovstvá Slovenska v hre na jamky. Celkovo sa prihlásilo 30 mužov a 13 žien, no len necelej polovici z nich, sa podarí hrať aj jamkovku. Po pondelňajšom kvalifikačnom kole do vyraďovacích bojov postúpilo najlepších 16 mužov a 8 žien.

EUROPEAN YOUNG MASTERS 2011


Štvorica našich mladých reprezentantov, N Hečková, E Klimentová, J Friesz a A Lužinský hájila farby Slovenska v Maďarsku na turnaji do 16 rokov. Napokon sme skončili na delenej 20. priečke, čo je náš zatiaľ najlepší výsledok.

Juniorské Majstrovstvá SR, 20.-22.7.2011, Tále


Mladí hráči rozdelení do niekoľkých vekových kategórií bojovali počas troch dní proti ihrisku i proti počasiu.

SKGA Tour na Horehroní


Séria turnajov pod hlavičkou Slovenskej golfovej asociácie a firmy KPMG pokračovala 14. a 15. júla už svojím štvrtým kolom. Napriek tomu, že sa turnaj konal v pomerne netradičnom čase, teda vo štvrtok a v piatok, mali sme možnosť vidieť väčšinu známych mien. Na ihrisku Gray Bear na Táľoch znova v hlavných kategóriách dominovali Natália Hečková a Juraj Zvarík.