Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

ČSOB SKGA Junior Tour II.hrisko bolo pripravené a v dobrom stave. Hráčov čakali nie úplne priaznivé poveternostné podmienky, v ktorých bolo náročné hrať.

Kategória juniorov skončila veľmi kvalitným víťazstvom Adama Puchmeltera, ktorý po kolách 71 a 70 zahral skvelý výsledok 3 pod par. Adam vyhral jasným rozdielom, ktorým poukazuje na veľmi dobrú formu pred jeho prvým reprezentačným výjazdom v kategórii mužov.

„Hralo sa mi dobre. Oba dni som mal super flight, v ktorom bola pohoda.  Hral som svoj životný golf v nie dokonalých podmienkach,“ povedal po turnaji Adam Puchmelter, celkový víťaz ČSOB SKGA Junior Tour II.

Na druhom mieste skončil Ján  Friesz ml. s výsledkami 72 a 75 a na treťom mieste Alex Lužinský s výsledkami 79 a 71. Celkovo bolo veľa kvalitných výsledkov, čomu sa samozrejme veľmi tešíme.

V kategória junioriek bola oslabená o hráčky, nominované na European Girls Team Amater Championship v Skalici a o niektoré hráčky, ktoré reprezentujú Slovensko na European Ladies Team Amateur Championship v Slovinsku.Napriek absencii hráčok boli výsledky dobré.

Celkovou víťazkou sa stala Lalia Hrindová s výsledkami 79, 78. Na druhom mieste sa umiestnila Lea Klimentová 82 a 78 a na treťom mieste Ema Dzúriková s výsledkami 87 a 76.

Pravidelná vysoká účasť na turnajoch ČSOB SKGA Junior Tour nás veľmi teší a radi by sme vás pozvali na ďalší turnaj tejto série, ktorý sa bude konať na ihrisku  Hron Tri Duby v Sliači v dňoch 13. - 14.9.2014.