Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

V sobotu a v nedeľu dominovali na TON Červinková a ČermanV sobotu 12. apríla sa na ihrisku Alpinka predstavilo 29 detí v kategóriách A Midi Master chlapci 13 – 14 rokov, B Midi Master dievčatá 13 – 14 rokov, C Mini Master chlapci do 12 rokov a D Mini Master dievčatá do 12 rokov, s HCP +4-36, ktorí hrali 18 jamiek.

V spoločnej kategórii na rany sa medzi chlapcami  najviac darilo Matejovi Čermanovi, ktorý zahral ihrisko so 74 ranami a v dievčenskej kategórii bola najlepšia Magdaléna Červinková, ktorá zahrala 73 rán. Matejovi sa výborný výsledok podaril aj napriek chorobe, ktorá ho počas turnaja trápila. Kategóriu chlapcov do 12 rokov vyhral Juraj Frolka, druhý skončil Samuel Husárik a tretí Daniel Sajták. Rovnakú kategóriu dievčat vyhrala Magdaléna Červinková, na druhom mieste sa umiestnila Antónia Zacharovská a tretia skončila Viktória Krnáčová. 13 a 14 roční chlapci skončili v poradí - Matej Čerman, Lukáš Zušťák a  Michal Darovec, dievčatá v poradí Táňa Čičová, Ema Dobiašová a Michaela Vavrová.

V druhom kole túry v nedeľu v Malej Ide potvrdili víťazstvá vo svojich kategóriách všetci víťazi zo soboty: Matej Čerman, Táňa Čičová, Juraj Frolka aj Magdaléna Červinková.  V kategórii na rany boli opäť najlepší Čerman so 71 ranami a Červinková so 73 ranami.  

Hlavným rozhodcom bol na turnaji Ján Pečo II., ktorý bol s priebehom a výsledkami hráčov spokojný. „Hráči boli dobre pripravení, rovnako ako podmienky, za ktorých hrali. Ihriská boli dobre upravené, aj keď Alpinka je pomerne náročné, s úzkymi fervejami, ale deti sa s tým vysporiadali dobre a turnaj bol spravodlivý pre všetkých,“ povedal po ukončení prvej časti túry Pečo.