Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

GC Welten desiaty na klubových MEPo prvom dni je GC Welten spomedzi 13 štartujúcich tímov na dvanástej priečke, keď dievčatá predbehli GC Glyfada z Grécka. Ani jednej z trojice Zuzana Bieliková, Jasmína Hečková a Lina Sekerková sa nepodarilo dostať pod 80 úderov, čo ich rozhodne stálo lepšie umiestnenie. Majú pred sebou ešte dva dni, tak im držme palce.

Po prvom dni

Trojica hráčok Golfového klubu Welten pricestovala na Korfu s drobným predstihom, aby dievčatá stihli prejsť aspoň jedno tréningové kolo. " Pricestovali sme na Korfu šťastne. Nálada v tíme je veľmi dobrá, všetky sa tešíme z dobrého počasia, na golf a nové ihrisko. Dnes sme hrali cvičné kolo. Ihrisko je veľmi pekné, parkového typu  a dosť úzke," písala z dejiska šampionátu Zuzana Bieliková.

Spolu s Linou Sekerkovou a Jasmínou Hečkovou sa budú snažiť o čo najlepší výsledok. "Greeny sú extrémne mäkké a v blízkosti jamky putt nie vždy drží stopu tak ako by mal. S dievčatami sme si po hre prešli kritické miesta ihriska, ako sa vysporiadať s určitými situáciami. Tešíme sa na prvé kolo a ideme urobiť maximum aby sme co najdôstojnejšie reprezentovali klub a samozrejme aj Slovensko," vyhlásila pred turnajom Zuzana.

Druhé kolo

Na klubových majstrovstvách Európy ukázali reprezentantky GC Welten, že sa dokážu presadiť aj v európskej konkurencii. Aj keď sa im prvé kolo vôbec nevydarilo, počas druhého dňa si rozhodne dokázali napraviť náladu. Všetky tri hrali pekné čísla, Zuzane Bielikovej sa dokonca podarilo priniesť výsledok -1. Nestratila sa ani Lina Sekerková, ktorá hrala 74 rán a so svojím výkonom môže byť spokojná aj Jasmína Hečková, ktorá hrala 77 úderov.

"Po šestnástu jamku som bola so svojím výkonom spokojná. Tam som však poslala prvú ranu do bunkra, odkiaľ sa mi nepodarilo na prvý raz vyhodiť a zavŕšila som to trojpatom. Potom už som sa nedokázala skoncentrovať. Škoda. Zahrala som síce lepšie, ako v prvom dni, ale to číslo mohlo byť oveľa nižšie. Dúfam, že budem pokračovať vo vylepšovaní výsledku," písala Jasmína.

Lina Sekreková bola so svojím výkonom taktiež spokojná. "Dnes som hrala lepšie rany z týčka, rany do grínu síce neboli stopercentné, ale dokázala som sa zachrániť aj z ťažších pozícií. Dnešný výsledok ma nabudil na ďalšie kolo," znelo jej vyjadrenie po druhom dni. Welten sa vďaka zlepšeným výkonom posunul na desiate miesto a v záverečnom kole bude o túto priečku bojovať s klubmi z Islandu a Luxemburska.

"Dnes sa nám hralo oveľa lepšie ako včera. Po prvom dni sme si prešli niektoré veci ešte raz, čo sa odzrkadlilo v celkových číslach. Taktika priniesla úspech. Čo sa týka môjho výkonu, som veľmi spokojná. Po prvej deviatke som išla -3, veľmi dobre sa mi patovalo a atakovala som jamky. Na druhej to nebolo o nič horšie, ale vytrestala som sa aj za tie najmenšie chyby. Verím, že týmto smerom budeme pokračovať aj zajtra," znelo vyjadrenie najskúsenejšej členky tímu, Zuzany Bielikovej.

Tretie kolo

Ani v treťom kole hráčky GC Welten na klubových Majstrovstvách Európy nesklamali. aj keď čísla neboli až také výbrné, ako v druhom kole, stačilo to na zabezpečenie desiateho miesta. Pri pohľade na výsledkovú listinu pochopíte, že to bolo najvyššie možné umiestnenie pre trojicu Zuzana Bieliková, Jasmína Hečková a Lina Sekerková. Tradične sa najlepšie darilo Zuzke, ktorá priniesla z tretieho kola 76 rán, s o ranu horším výsledkom jej sekundovala Lina Sekreková.

Výsledky