Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Poradie TON po základanej častiTúra olympijských nádejí uzavrela svoju základnú časť posledným podujatím v Piešťanoch. O takmer tri týždne čaká na mladých golfistov finálové podujatie na ihrisku v Skalici. Na záverečnom turnaji má právo nastúpiť len prvých pätnásť hráčov vo svojcih kategóriách. Prinášame vám ich prehľad. 

Finále bude veľmi zaujímavé, okrem kategórie C, v ktorej stačí Richardovi Olesovi na prvenstvo 13. miesto, sa bude vo všetkých ostatných kategóriach bojovať o tituly až do konca.

Kategória A - Tu sú karty rozdané jasne. Podľa všetkých predpokladov by mal vyhrať Alex Lužinský,no bez šance nie je ani Adam Centko, ktorému stačí vyhrať finále. Samuel Hošovský má taktiež matematickú šancu na víťazstvo, to by však musel vyhrať a Alex Lužinský skončiť minimálne tretí.

Kategória B - Favoritkou je Monika Vidličková, ktorá obhajuje svoje prvenstvo z minulej sezóny. Musí však svoju dominanciu potvrdiť aj na záverečnom turnaji. Víťazstvo jej zabezpečuje len prvá, alebo druhá priečka, inak sa bude musieť spoliehať na zlý výsledok svojich súperiek.

Kategória C - Richardovi Olesovi stačí na víťazstvo 13. miesto vo finále, čo určite zvládne. V tejto kategórii bude zaujímavý súboj o 2. a 3. miesto, na ktoré sú až štyria kandidáti.

Kategória D - Navlas rovnako sú na tom pred záverečným kolom Lea Klimentová a Viktória Styková. Obe majú 109 bodov a na ihrisko to tak bude ten správny súboj zoči voči

Prehľad tabuliek