Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2014

Natália Hečková víťazkou 2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour


16. – 18. 5. sa na ihrisku GK Austerlitz v Slavkove u Brna uskutočnila 2. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, ktorú organizovala Česká golfová federace.

V sobotu a v nedeľu pokračovala TON 3. a 4. kolom


Cez víkend 17. - 18. mája sa hrali ďalšie dve kolá Túry olympijských nádejí TON.

Na ihrisku Tri duby sa uskutočnili Majstrovstvá stredných škôl v golfe


V stredu 14. mája sa v Golf a Country Club HRON Tri Duby v Sliači uskutočnili Majstrovstvá stredných škôl, ktoré už po tretíkrát organizovala SKGA v spolupráci so Súkromným slovanským gymnáziom na Žitavskej 1 v Bratislave.

Czech PGA Tour, HANT Trophy v Skalici


11. – 13. mája sa v Skalici hrala HANT Trophy aktuálneho ročníka Czech PGA Tour.

Ján Friesz ml. a Katarína Chovancová víťazmi KPMG SKGA Tour I. v Báči.


Vo štvrtok 1. mája sa vo Welten Golf Clube v Báči začal prvý tohtoročný turnaj KPMG SKGA Tour I. Trojkolový turnaj trval do soboty 3. mája. Zúčastnilo sa 83 hráčov, 53 mužov a 30 žien.

Cez víkend sa v Penati Golf Resort uskutočnil turnaj SKGA Junior Tour I.


Cez víkend sa v Penati Golf Resort na ihrisku Legend Course uskutočnil dvojkolový turnaj SKGA Junior Tour I.

2. ročník European Olympic Hopes Trophy v Maďarsku vyvrcholil nedeľnými finálovými zápasmi.


Ani v 2. ročníku European Olympic Hopes Trophy sa slovenským reprezentantom do 17 rokov nepodarilo rozhodnúť záverečné duely s Českom. Chlapci v zložení Brezovský, Puchmelter, Lužinský, Mach, Kuba a Puttera síce nestačili na našich západných susedov, ale hrali počas celého dňa kvalitný golf. Posledný zápas sa dokonca rozhodoval až na 18. jamke.

Na European Olympic Hopes Trophy v Maďarsku v sobotu vyhrali Slováci všetky zápasy


Slovenská reprezentácia do 17 rokov na European Olympic Hopes Trophy má za sebou ďalší úspešný deň. Chlapci dnes vyhrali s Ruskom 4:1 a následne si rovnako poradili aj so Srbskom. "Proti Rusom sme hrali kvalitný golf a nedali sme im šancu sa proti nám presadiť. Kontrolovali sme zápas a jasne sme vyhrali 4:1", povedal generálny manažér slovenskej reprezentácie Peter Wieger.

Slováci na Medzinárodných majstrovstvách Francúzska


Od 17. do 21. apríla sa na Medzinárodných majstrovstvách Francúzska chlapcov do 18 rokov a dievčat do 21 rokov zúčastnili aj traja Slováci - Jakub Hrinda, Ján Friesz ml. a Natália Hečková. Chlapci hrali o La Trophee Carlhain na ihrisku Golf Club du Medoc, na rýchlych greenoch, v dobrom počasí a teplotách okolo 24 °C. Na úvodné tee sa postavilo 132 hráčov, prevažne s plusovými HCP z celej Európy.

V 2. hracom dni European Olympic Hopes Trophy zaznamenala slovenská reprezentácia do 17 rokov 3 víťazstvá a 1 prehru.


Počas 2. hracieho dňa European Olympic Hopes Trophy v Maďarsku sa dnes darilo viac chlapcom ako dievčatám. Tí najskôr porazili nie najľahších Poliakov 3:2 a následne si poradili s domácimi Maďarmi 4:1. "Chlapci predviedli kvalitné výkony  a dnešné dve víťazstvá si zaslúžia", povedal generálny manažér reprezentácie Peter Wieger. Chlapci sa zajtra zmerajú sily s tímom Ruska a Srbska.