Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2012

U mužov víťazstvo Zvaríka, medzi ženami najlepšia Bieliková


V Skalici sa po minuloročnej KPMG SKGA Tour aj tento rok očakávali veľmi dobré výsledky, čo sa napokon aj potvrdilo. Po pár rokoch fungovania skalického ihriska začína byť jasné, že na prvej záhorskej osemnástke sa bude dať pomerne ľahko zlepšovať hendikep. Ukázalo sa to aj na uplynulom turnaji, keď sa až štyria hráči dokázali aspoň v jednom kole dostať pod par ihriska.

Prvý TON víkend je za nami


V Lozorne, ako aj na iných deväťjamkových ihriskách, sme si už pri TON zvykli na celodenný golfový maratón. Prvé flajty sa vydali na ihrisko o ôsmej ráno, poslední hráči dohrali pár minút pred šiestou večer. Ihrisko v Lozorne prešlo drobnými zmenami, k tým najzásadnejším určite patrí rekonštrukcia vodnej prekážky na druhej jamke, od ktorej sa odstránila burina a jazierko dostalo nové kamenné steny.

Skalická TON malou spomienkou na SKGA Tour


Túry olympijských nádejí otvorili cez víkend v Skalici už po tretí raz svoje brány pre mladých nádejných golfistov. Na mieste, kde sa s mladými golfistami minulý rok rozlúčila sa 14. apríla s nimi opäť zvítala. Po formálnej stránke oproti minulej sezóne žiadne zmeny nenastali. Hrá sa šesť kategórií - E a F sa hrajú na stablefordy a sú určené pre deti od 0 do 10 rokov (F) a pre 11 a 12 ročné (E), ktoré majú hendikep väčší ako 36. Zvyšok štartového poľa s hcp pod 36 je podľa veku a pohlavia zoradený do tradičných kategórií A až D

Nová sezóna otvorená po starom


Začiatok apríla býva zradný. Aj keď počas marca bolo vonku aj cez 20 stupňov, každému bolo jasné, že na prvý turnaj KPMG SKGA Tour v roku 2012 sa bude treba poriadne pripraviť. Posledné dve sezóny totiž vždy fúkal silný vietor a občas sa k tomu pridal aj dážď. Každý dúfal, že tento rok už ho počasie nesklame. A ani nesklamalo.

Prvé kolo oficiálnej túry


Ak by ste si náhodou mysleli, že na Slovensko už prišla jar, nenechajte sa zmiasť. Ešte sa predsa nehralo prvé kolo KPMG SGKA Tour v Báči a matka príroda si nenechá ujsť príležitosť ako hráčom vstup do novej sezóny okoreniť. Aj keď teplomery na západe Slovenska už ukazovali aj 22 stupňov, cez víkend sa očakáva chladné, daždivé a veterné počasie.