Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2011

Rozhovory s víťazmi TON v Báči


Pozrite sa a vypočujte si, čo povedali hráči po prvom turnaji Túry olympijských nádejí vo Weltene v Báči.

Prvé kolo TON úspešne zvládnuté


V sobotu, 16. apríla sa konalo prvé kolo druhého ročníka úspešnej série detských turnajov z dielne SKGA – Túry olympijských nádejí. Na ihrisku pod správou klubu GC Welten blízko Báču vyšli na sobotu ideálne golfové podmienky a náležite od toho sa očakávali aj výsledky. A očakávania neboli vôbec márne.

Rozhovory so ženami z Weltenu


Pozrite si, čo povedali Natália Hečková a Karolína Cordieri po turnaji v Báči.

Golfbell Academy omladila


V tomto roku vstupuje akadémia do piatej sezóny od svojho vzniku.  A ako každý rok sa snaží priniesť  zlepšenie a rozšírenie práce s deťmi. Kvalitná práca zvýšila záujem o vstup do akadémie, preto som  založil prípravku pre najmenších golfistov vo veku od 5 rokov.  V prípravke prichádzajú najmenší dva krát v týždni na 1 vyučovaciu hodinu oboznamovať sa zo základmi golfovej techniky. Maximálny počet detí v skupine – tri.  Skúsenejší  sa opätovne stretajú na tréningu tri krát do týždňa, okrem toho majú možnosť deň pred turnajmi golfovej túry TON dolaďovať  formu. Tréningová skupina môže mať najviac 5 členov.

Prvými víťazmi v roku 2011 Páleník a Cordieri


Vietor poznačil aj druhý deň na turnaji KPMG SKGA Tour vo Weltene v Báči. Na rozdiel od prvého dňa, kedy výrazne premiešal poradie, záver nedeľného kola zase zdramatizoval. V ženskej kategórii skončili prvé tri hráčky v rozmedzí troch úderov, o víťazovi mužskej časti muselo rozhodnúť až playoff.

Silný vietor hneď na úvod sezóny


V prvom kole si s ihriskom plným nástrah najlepšie poradil Samo Valuch z GCPEG, ktorý ho prešiel za 80 úderov a priebežne vedie mužskú kategóriu prvého tohtoročného turnaja série SKGA Tour. Medzi ženami zahrala najmenej úderov Lujza Bubánová z rovnakého klubu ako Valuch, ktorá zapísala 84 úderov.