Kontakt: +421 903 297 287 // rezervácia //golfbell@golfbell.sk

Aktuality 2011

Cez víkend najlepší Ťavoda a Hečková


V nedeľu, 5. júna bolo už o pol tretej poobede jasné, kto si odnesie najcennejšie umiestnenia z tretieho pokračovania KPMG SKGA Tour 2011. Martin Ťavoda na svojom prvom tohtoročnom turnaji zdolal svoju konkurenciu, rovnako, ako zatiaľ dominantná Natália Hečková.

Alla Goda, Caroline


Caroline Hedwall oslávila 13. mája svoje dvadsiate druhé narodeniny. Vtedy si odnášala delené trináste miesto z Portugal Ladies Open a ani netušila, že ten pravý darček príde až o dva týždne neskôr. Na ihrisku Gray Bear zasadenom v krásnom prostredí Nízkych Tatier zahrala výsledok -11 a po Marii Hernandez sa stala druhou víťazkou turnaja Allianz Ladies Slovak Open.

Po mesiaci v kalendári znova TON


Po viac ako mesačnej pauze sa znova rozkrútila séria turnajov pod záštitou Slovenskej golfovej asociácie s názvom Túra olympijských nádejí. Po prvých dvoch úspešne zvládnutých kolách čakalo hosťovanie turnaja na Presburg Golf Club, so svojím deväťjamkovým sídlom v Dunakiliti.

Na LET sa kvalifikovala Natália Hečková


V pondelok a utorok, teda 9. a 10. mája sa konala na ihrisku Gray Bear kvalifikácia na turnaj Ladies Slovak Open, ktorý sa na tom istom ihrisku bude hrať od 26. do 29. mája. Kvalifikácie sa zúčastnilo päť hráčok, z našich dievčat o miestenku bojovali Natália Hečková, Lujza Bubánová a Karolína Cordieri.

Rozhovory so ženami z SKGA Tour II


Rozhovory s najlepšími ženami na poslednom KPMG SKGA turnaji.

Na SKGA Tour napokon žiadne prekvapenie


Druhé kolo série turnajov s názvom KPMG SKGA Tour finišovalo v nedeľu svojím druhým kolom. Na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici sa medzi mužmi presadil Juraj Zvarík a medzi ženami dominovala Natália Hečková. Mladým puškám napokon zvlhol pušný prach, ale ešte nie je všetkým dňom koniec.

V prvom kole sa presadili mladé pušky


Po mesačnej prestávke sa v sobotu 7. mája opäť naplno rozkrútil kolotoč turnajov pod hlavičkou Slovenskej golfovej asociácie a spoločnosti KPMG. Za účasti oboch víťazov predošlého kola, ktoré sa konalo vo veternom Báči, sa v sobotu ráno začalo ďalšie veterné kolo.

Rozhovory po druhom kole Túry olympijských nádejí


Pozrite sa na vyjadrenia víťazov hlavných kategórií na Túre olympijských nádejí číslo 2 v Skalici.

Výborné výsledky v Skalici


V nedeľu sa na ihrisku v Skalici konalo druhé tohtoročné vydanie Túry olympijských nádejí. Po výborných výsledkoch vo Weltene sa očakávalo, že aj ihrisko na krajnom Záhorí prinesie nevídané golfové súboje. A ak ste v nedeľu Golf Club Skalica, o zábavu ste mali postarané.